Kłucie w okolicy serca i uczucie pieczenia w klatce piersiowej

Proszę o pomoc: Miałam przez kilka dni kłocie w okolicach serca, po paru dniach przeszło i teraz mam pieczenie odczuwam gorąc klatki piersiowej szczególnie na piersiami i po bokach jak do pachy, mam stan podgorączkowy od kilku dni 37., 37,5...nie kaszle, nie mam kataru. ekg wychodzi dobrze, rtg zdjęcie tez ok, ale cały czas źle się czuje bo mam pieczenie klatki piersiowej i stan podgorączkowy utrzymujący się już kilka dni? co to może być? jaka choroba? Pomóżcie proszę , do jakiego lekarza pójść?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Na podstawie badania będzie można stwierdzić o konieczności wykonania dodatkowych badań, oraz ewentualnych konsultacji bardziej specjalistycznych.