Kłucie w sutku - co to może być?

Witam,

Mam 20 lat i od jakiegoś tygodnia od czasu do czasu odczuwam w prawym sutku jakieś dziwne kłucie. Nigdy wcześniej nie miałam nic podobnego. Proszę mi powiedzieć co to może być.

Pozdrawiam

Witam serdecznie,
Kłucie w klatce piersiowej najczęściej wynika z podrażnienia nerwów międzyżebrowych (tzw. nerwoból), które może być spowodowane różnymi przyczynami np. przeciążeniem kręgosłupa, długim przebywaniem w jednej pozycji, noszeniem ciężkich rzeczy itp. Inną częstą przyczyną jest po prostu stres.
Pomimo iż wydaje się, że problem nie ma związku z piersiami, nie zaszkodzi wizyta u ginekologa i kontrola piersi, oczywiście jeżeli w ostatnim czasie nie była wykonywana.

Pozdrawiam serdecznie