Kłujące bóle całego brzucha

WITAM OD 0K 3 MIESIECY MAM KUTE BOLE BRZUCHA ZACZYNAJACE SIE OD PRAWEJ STRONY POD ZEBREM PROMIENIUUJACE DO MOSTKA ORAZ W DOL DO PRAWEGO JAJNIKA BOL JEST TAKI KUTY JAKBY MI TYSIAC IGIEL WBIJANO I MIALO COS PEKNOC MISALAM BADANIA KRWIO USG I BADANIE GINEKOLOGICZNE NIC NIE STWIERDZONO .PROSZE O POMOC COO MOZE BYC PRZYCZYNA DO TEGO PRZED MIESIACZKO MAM RWACE BOLE POD PACHAMI

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno okreslic przyczyne bez badania pacjenta, najlepiej ponownie udać się do lekarza. czy zauwazyła Pani jakieś zmiany skórne? Może to półpasiec? zapalenie nerwów międzyżebrowych czy zmiany pochodzenia kostno-mięśniowego, bez podstawowych informacji nie da się postawic diagnozy.