Kłujący ból i ucisk w głowie, najczęściej w górnej jej części

Witam, mam 21 lat i od pewnego czasu odczuwam niepokojące dolegliwości a mianowicie kłujacy ból i ucisk w głowie, najczęściej w górnej jej części (na czubku), wczoraj oprócz tego miałam uczucie zatkanych uszu. Temperatura ciała waha się między 36.8-37.2. Boję się że to może być coś poważnego przez co chyba dopada mnie nerwica bo często mam uczucie ścisku w klatce piersiowej i uderzenia gorąca. Proszę o pomoc, co może mi dolegać.

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania
lekarskiego i wykonania podstawowych badań.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pani kłopotów
i znalezienia właściwego rozwiązania problemu jest konsultacja
z neurologiem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
oraz zastosuje odpowiednie leczenie.
Może się okazać, że problem ma podłoże psychologiczne,
wtedy zachęcam do psychoterapii.
Terapeuta dotrze do źródeł Pani dolegliwości i dobierze odpowiednią
technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie

Witam
To mogą być objawy nerwicy, ale także mogą być objawami innych zaburzeń.
Wskazana wizyta u neurologa w celu zdiagnozowania przyczyny tych symptomów.
Pozdrawiam
Anna Szyda