Lekkie zawroty, wysadzanie oczu lub oka, nudności oraz dziwne uczucie przeskakiwania głowy

Witam, od 2 tyg boli mnie głowa (skroń i czoło lub obie skronie z czołem), dodatkowo pojawiają się lekkie zawroty, wysadzanie oczu lub oka, nudności oraz dziwne uczucie przeskakiwania głowy pomimo nieruchomej pozycji. Mam napięte mieśnie kr C. Pół roku temu miałem wykonaną CT głowy z kontrastem (bez żadnych zmian), morfologię, mocz, próby wątrobowe, TSH wszystko w normie oprocz nieznacznie zaniżonych neutrocytów. Co to może byc?

Witam
Może być wiele przyczyn Pana dolegliwości.
Mogą to być problemy z kręgosłupem, problemy kardiologiczne,
problemy neurologiczne i wiele innych.
Ważne jest postawienie szybkiej diagnozy i rozpoczęcie leczenia.
Trudno jednak postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania
lekarskiego i wykonania podstawowych badań.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pana kłopotów
i znalezienia właściwego rozwiązania problemu jest konsultacja
z neurologiem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
czyli zleci badania sprawdzające pracę mózgu i całego
układu nerwowego i zastosuje odpowiednie leczenie
lub skieruje na konsultację z innymi specjalistami.
Pozdrawiam serdecznie