Kłujący ból na skórze twarzy i leczenie opryszczki

4 dni temu zaatakował mnie wirus opryszczki leczę go maścią z acyklowirem. Od wczoraj od samego rana czulem kłujące bòle na całej twarzy, jakby ktoś dzgał igłami. Lekarz powiedział, ze to alergia. Myślę, ze nie, bo bol przerodzil sie w bardziej uderzajacy na roznych obszarach twarzy.W nocy mialem dreszcze, ale bez goraczki. Bola mnie wezly chlonne na szyi i ciagle twarz (czesto po bokach).Czasem trace sile w rekach. Zrobilem badania krwi i moczu, jutro znow lekarz. Brak zmian na skorze. POMOCY!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z otrzymanymi wynikami badań proszę zgłosić się na wizytę do lekarza. Specjalista na podstawie całego obrazu klinicznego wdroży odpowiednie postępowanie.