Praca przy trzodzie chlewnej a zmiany na skórze

witam serdecznie , chcialbym poprosic o porade , od niedawna zaczalem pracowac przy swiniach przy oczyszczaniu. jest to praca generalnie brudna i w pomieszczeniu jest goraco,duza wilgotnosc. przy takiej pracy czesto sie czlowiek poci , i czasami wystepuje mi taka opryszczka na skorze . przewaznie na nogach. ale bywa tez na rekach przewaznie pomiedzy palcami. kupilem mydlo przeciwbakteryjne i staram sie o dbac o higene. domyslam sie ze sa to jakies objawy grzybicy. jaki lek zastosowac moge?

Aleksander Ropielewski

Nie jest powiedziane, że jest to grzybica, alergia lub infekcja bakteryjna. Odpowiedzi można udzielić po przeprowadzeniu oceny zmiany skórnej, dlatego konieczny kontakt z lekarzem rodzinnym lub dermatologiem.