Powiększone węzły chłonne, ból zatok, bóle brzucha i nadmierna potliwość a tarczyca

Witam serdecznie od 3 lat choruje na wezly chlonne za kazdym razem minimalnie sie wchlanialy . tym razem jest inaczej mam powiekszona prawa strone szyi , nie mam kaszlu, bola mnie zatoki , mam w nocy bole brzucha I jest mi niedobrze a w dzien strasznie sie poce (jeden raz jest strasznie goraca nastepnie strasznie zimno-mam dreszcze) nie moge za dlugo chodzic bylam u lekarza mialam 2 antybiotyki ktore mi nie pomogly czy w takim przypadku moze to byc tarczyca?z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u lekarza i wykonanie USG szyi i poszerzenie diagnostyki. Pozdrawiam