Kłujący ból płuca nasilający się podczas ruchu

Witam, mam 21 lat, jestem mężczyzną. Od wczoraj utrzymuje mi się ból płuca kłujący (płuco lewe) nasila sie przy poruszaniu i nie moge zrobic pelnego wdechu w nocy moglem spac tylko w 1 pozycji nigdy nie palilem jestem natomiast alergikiem nie mam zadnych innych objawow. Prosze o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ objawy jakie Pan opisuje są niecharakterystyczne i mogą być wiązane zarówno ze stanami zagrażajacymi życiu jak i mało poważnymi, dlatego bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie Panu pomóc.