Kłujący ból podczas wypróżnienia i krew z odbytu

witam mam 26lat od pewnego czasu,(ok 3 mies) podczas wypróżniania się odczuwam bol z lewej strony odbytu taki kłujący w momencie kiedy przechodzi najtwardsza czesc kupki, czestotliwosc wyproznien zależy raczej od tego co w danym dniu, dniach zjem, bol brzucha nie wystepuje, krew pojawila się kilka razy ale o ile dobrze pamiętam było to z pol roku temu, proszę mi powiedzieć gdzie najlepiej się udac od razu i co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane chorobą hemoroidalną czy szczeliną odbytu. Wskazana jest wizyta u specjalisty chirurga bądź proktologa.