Kłujący ból w prawym boku obok żeber

Witam, chciałabym dowiedzieć się co może oznaczać kujący bol w prawym boku obok żeber. Robiłam badania moczu i krwi wyszły zle, wyszło za dużo leukocytów, CRP 229.. USG wykazało płyn w zaoce Daglasa i torbielke 8mm. Próby watrobowe mam podwyższone ASPAT 40, ALAT 53. Dostałam antybiotk. Po miesiąc bol wrocił do tego mdłości. Miesiąc temu byłam szczepiona na żółtaczkę. Czekam na odpowiedz. Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie koniecznie ponownie domlekarza zlecającego powyzsze badania