O czym świadczy ból okolicy żeber?

Witam, od tygodnia odczuwam ból w okolicy żeber z lewej strony oraz całych pleców, na czczo mam mdłości po zjedzeniu uczucie rozpierania w klatce piersiowej, przy schylaniu się na lewą stronę boli bardziej oraz przy lezeniu na lewej stronie. Zdj klatki piersiowej miałam robione miesiąc temu - wszystko ok. Miewam też bulgotanie w środku przy większym wydechu i wydechu. Proszę i pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego