Zachodzenie na siebie żeber w klatce piersiowej

Witam. Jestem osobą szczupla. I moje lewe zebra w klatce piersiowej nachodzą na siebie i przez to mam taką górkę. Po prawej stronie zebra są normalnie, a lewa strona jest żebro na drugi i prawe żebra dochodzą dużo niżej klatki piersiowej, a lewe przez to że są jedną na drugim są wyżej nie dochodzą do tego samego miejsca co z prawej strony. Bóli żadnych nie ma, ale chciałbym spytać czy jest coś do nie pokoju ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby cos doradzić konieczne jest zobaczenie zmiany, być może ma Pani skrzywienie kręgosłupa stąd wrażenie zachodzenia na siebie żeber.
Pozdrawiam