Kołatanie serca u 20-latka
Mam wielki problem cały czas mam kołatanie serca byłem w szpitalu ale badania nic konkretnego nie wykazały. Zostałem przebadany Kardiologicznie: Echo,EKG,HOLTECH,badania biochemiczne,TK, USG Jamubrzusznej,morfologia,mocz. Ale nic mi nie powidzeli dlaczego mam te kołatania serca . Nerwobóle są bardzo często i nie dają mi spokoju. Boje się o to. Proszę o radę jakie inne badania mogą pomóc w zdiagnozowaniu choroby lub problemu

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Witam
Skoro badania lekarskie wykluczają zmiany
organiczne, które wyjaśniałyby istnienie
dolegliwości, to może oznaczać, że opisane
przez Pana objawy mogą mieć podłoże
emocjonalne czyli są natury psychologicznej.
Możliwe, że źródłem kołatania serca
są przeżywane emocje, stres, nerwica itp.
W takim przypadku najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego rozwiązania
problemu jest konsultacja z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie