Kolizja samochodowa w 13-tygodniu ciąży

Witam serdecznie jestem w 13 tyg ciąży 3 dni temu miałam małą kolizje samochodem i troszke mnie zerwało. Po wyjściu z samochodu czułam ukłucie w prawym jajniku i takie jak by ciągnięcie. Troszkę przez dwa dni bolal mnie okresowo brzuch, jednak żadne plamienie , krwawienie nie wystąpiło. Czy jest jakiekolwiek zagrożenie dla malenstwa że mogło się coś stać? Co prawda jestem umowiona na czwartek na USG jednak się martwie.

Możliwość uszkodzenia płodu przy urazie jakiegokolwiek typu brzucha w ciąży zawsze istnieje. Tylko ginekolog po bezpośrednim badaniu może Pani konkretnie ocenić jaki obecnie jest stan płodu i czy nie doszło do jakiś uszkodzeń.