Kołysanie się u 10-miesięcznego dziecka

Witam, mam pytanie odnośnie mojej małej 10-msc córeczki ,ponieważ nie daje mi to spokoju. Od jakiegoś czasu kołysze (huśta się) się na pupie w przód i w tył. Nie wiem co to może być i czy mam się już martwić proszę o jakąś radę. Z góry dziękuję Małgorzata

Witam. Jeśli dziecko rozwija się prawidłowo nie ma powodów do niepokoju. Warto jednak zgłosić swoje spostrzeżenia pediatrze który na stałe opiekuje się dzieckiem.