Komplikacje po grypie u 27-letniej osoby

witam piszę do was w takiej sprawie gdyż 5 dni temu zachorowałam na grypę przez 2 dni miałam bóle mięśni jednak nie miałam gorączki ale za to kaszel który trwa do dziś próbowałam syropu z cebuli z buraków i nic nie ustępuje a dziś ciągle przylewa mnie pot cały bolą mnie plecy wszystko mam obdarte z kaszlu cały czas leże w łóżku co zrobić żeby ten kaszel ustał choć trochę

Aleksander Ropielewski

Konieczny kontakt z lekarzem i przeprowadzenia badania. Objawy sugerują infekcję i konieczność wdrożenia antybiotykoterapii.