Komplikacje po operacji bajpasów

Witam serdecznie chciałam zapytac dlaczego po operacji bajpasow 1 rok temu w Zabrzu mam okolice lewej piersi koło ciętej rany bolącą i scierpnięto bardzo się martwie bardzo proszę o odpoweiedz pozdrawiam Maria Polak lat 65.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

tej dolegliwości nie łączyłbym z samą operacją. Przyczyną dyskomfortu może być choroba serca. Sugeruje Pani wizytę u lekarza POZ, który zbada i zleci dodatkowe badania.

Pozdrawiam.