Wzdęcia, zgaga, ból serca, mrowienie rąk i zawroty głowy a kamień w woreczku żółciowym

Mam na imię Maria i mam 32lata. Ponad rok temu zdiagnozowano u mnie kamień w woreczku żółciowym. Chirurg zalecił operację, ale ponieważ ból nie był dokuczliwy i z czasem minął nie zdecydowałam się. Jednak od jakiegoś czasu mam codziennie wzdęcia i dokuczliwą zgagę zastanawiam się czy przyczyną może być woreczek żółciowy. Na dodatek doszedł ból serca, mrowienia rąk i lekkie zawroty głowy. Nie wiem czy to wszystko jest powiązane z woreczkiem??

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

wzdęcia i zgaga mogą mieć związek z kamieniem, resztę objawów należy skonsultować z lekarzem POZ.

Pozdrawiam serdecznie