Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kamienie w woreczku żółciowym a szansa na leczenie metodami naturalnymi

Witam, Od siedmiu lat mam kamienie w woreczku żółciowym, bezobjawowe. Kilkakrotnie podchodziłam do oczyszczań metodą Clark/Moritza (olej z sokiem grejpfruta). Tydzień temu miałam pierwszy atak. Skierowanie na wycięcie. Czy jest szansa ustabilizowania dyskomfortu ze strony woreczka i leczenia metodami naturalnymi, czy mimo wszystko powinnam się poddać operacji? Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na ciała ketonowe

Ciała ketonowe pojawiają się, m.in. jeżeli organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości pokarmu na pokrycie zapotrzebowania energetycznego. Dlatego też w profilaktyce powinno stosować badanie krwi na obecność ciał ketonowych ? można je zrobić w domu lub w laboratorium.

Jest szansa na rozpuszczenie kamieni w woreczku przy pomocy stosowanego w chińskiej medycynie preparatu LIDAN PAISHI PIAN. Dostępny jest w wielu sklepach internetowych. Trzeba brać go przez dłuższy czas ( w zależności od rozmiaru kamieni przez 1-3 miesięcy) zgodnie z zalecanym w opakowaniu sposobem dawkowania. Na operację zawsze będzie czas. Proszę spróbować najpierw preparatu ziołowego, o którym piszę. Po zakończeniu terapii warto wyregulować organizm, by nie powstawały nowe kamienie, biorąc akupunkturę lub, jeśli nie lubi Pani igieł, zabiegi refleksoterapii stóp.Życzę powodzenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy