Konieczność przerwy między kolejnym opakowaniem Macmiror Complex

Witam, Lekarz ginekolog zalecił mi stosowanie macmiror complex 500 na infekcję grzybiczną. Wykorzystałam już 12 globulek. Lekarz przepisał mi kolejne opakowanie 12 sztuk tego samego leku. Czy powinnam zrobić przerwę/odstęp pomiędzy opakowaniami? Dlaczego nie powinno się współżyć seksualnie podczas leczenia? Pozdrawiam :)

Partner seksualny również powinien otrzymac leczenie p.grzybicze.
Kolejne globulki nalezy zastosować zgodnie z zaleceniem ginekologa.