Konieczność tabletki awaryjnej po pęknięciu prezerwatywy i dostaniu nasienia do pochwy

Witam w nocy pekla nam prezerwatywa i nasienie dostalo sie do pochwy obawiam sie ciazy ostatnia miesiaczke mialam od9do15lutego temperatura ciala dzis35.7. Czy powinnam przyjac tabletke po stosunku i czy dostane ja bez recepty. Cykl miesieczny co29 dni Pozdrawiam Ania

Renata GrzechociĹska

Do stosunku doszło najprawdopodobniej podczas dni płodnych, więc szansa na ciążę jest duża. Obecnie tabletkę "po" można dostać bez recepty.