Konieczność zabiegu operacyjnego kręgosłupa a wynik badania rezonansu magnetycznego
Witam,czekam na wizytę u neurologa w grudniu a mam pytanie czy czeka mnie zabieg kręgosłupa przy tych wynikach rezonansu kręg.,Zmiany zw. z nierównością blaszek granicznych,z zaostrzeniem krawędzi trzonów,intensywność sygnału z krążka międzykręgowego L5-S1 w obrazachT2...,Zwężenie szpary międzykręgowej L5-S1 zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych.Na poz.L5-S1centralno-lewoboczna przepuklina krążka międzykręgowego na głęb. 6-7mm ze spłyceniem lewego zachyłka bocznego z uc.worka opon...

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie samego opisu badania nie jest możliwe zakwalifikowanie do operacji. Proszę udać się na wizytę do specjalisty w umówionym terminie.