Konsultacja w sprawie wyniku USG kolana

Witam, chciałabym skonsultować swój wynik badania usg kolana. Niepokoją mnie dwie rzeczy, a mianowicie: "widoczny obszar obnażenia warstwy podchrzęstnej z nierównym jej zarysem i drobnym osteofitem odpowiadający zmianom o charakterze chondromalacji IV stopnia : wymiary obszaru 7x11 mm." oraz " W grzbietowej części ciała Hoffy widoczny hipoechogeniczny obszar o wymiarach 28 x 6 x 18 mm (RLxAPxCC) niewykazujący cech unaczynienia w badaniu przy użyciu opcji Power Doppler." Pozdrawiam, Maja

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u ortopedy. Po badaniu i przeanalizowaniu powyższego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.