Kontaktowe zapalenie skóry

Ka Witam serdecznie . Mam 28 lat i zaatakowało mnie kontaktowe zapalenie skóry porad drugi . Za pierwszym razem(2 lata temu) trafiłem do szpitala na dłonie . Skóra wtedy takpopekala że rany były otwarte i dość głęboki . Jakieś dwa tygodnie temu problem się pojawił ponownie .brałem ecorton 20mg oraz hydrocortyzon 10mg a teraz dostałem krem na bazie wazeliny i cholesterolu . Nic nie pomaga a ręce puchną strasznie swedzom. I pęka skóra . Ratunku

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna wizyta u dermatologa, być może konieczne będa ponownie sterydy, bez obejrzenia zmian nie można nic zalecić.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.