Kopnięcia i przekręcanie płodu w 23. tygodniu ciąży

Witam jestem w 23 tc i juz przez kilka tyg czuje ruchy dziecka.Wczorajszy moj dzien byl bardzo spokojny nie przemeczalam sie i czulam takie delikatne ruchy,ale wieczorem jak juz sie polozylam to odczuwalam bardzo mocno i kopniecia i jak dziecko sie przekreca. W nocy bylo to samo. Nie mialam zadnych innych objawow np bolu brzucha. A dzisiaj od rana nie czulam jakis mocnych ruchow tylko delikatne musniecia. Czy powinnam sie z tym zglosic do lekarza czy moge sie powstrzymac bo mam wizyte za tydzie

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, dziecko również tak jak my miewa okresy większej i mniejszej aktywności. Proszę spokojnie poczekać do wizyty.