Korekta przegrody nosowej a odpowiednie postępowanie

Dzien dobry Za kilka dni maz bedzie mial zabieg skrzywionej przegrody nosa oraz czyszczenia zatok,czytalam tyle informacji na ten temat ze nie wiem co jest prawda co nie.chciala bym wiedziec czy po operacji ma nosic tampony okolo 2 tygodnie zeby nie porobily sie skrzepy i ponoc wtedy operacja nie przynosi porzadanych efektow .maz oddychal glownie buzia i strasznie chrapal co robic zeby bylo tak jak powinno po operacji.

Każdy operator ma swoje zasady leczenia. Niektórzy używają wchłanialnych opatrunków do nosa- ale jest ryzyko krwawienia po nich. Nie dają one tak dobrego ucisku.

Ja zakładam opatrunków kilka,które są usuwane w kolejnych dniach po zabiegu.

Zapytaj operatora przez zabiegiem jak będzie.

POWODZENIA