Korzystanie z solarium po chemio- i radioterapii

jestem po chemi i radoterapi ponad rok, a na moim ciele mam dużo pieprzyków, pytanie moje .. czy mogę raz w tygodniu iść na solarium na 3-4 minuty

Generalnie nie polecam wizyt w solarium, zwłaszcza regularnych. Wpływa to szkodliwie na skore, przyspiesza starzenie. Pojedyncza wizyta nie szkodzi , ale tez nie da efektu, którego Pan oczekuje. Prosze wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw. Ewa Rybicka