Kość nosowa hypoplastyczna i przezierność karku 3,40

witam, proszę o pomoc w kwestii znaczenia opisu(co może to oznaczać ) kość nosowa : hypoplastyczna oraz przezierność karku 3,40 dziękuję za pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, są to bardzo niespecyficzne markery podwyższonego ryzyka wystąpienia wad wrodzonych u płodu. Proszę zgłosić się do ginekologa-położnika, który obliczeniu indywidualnego ryzyka wystąpienia wad wrodzonych, określi, czy konieczne są dalsze badania,czy nie. Pozdrawiam.