Koślawe kolana u 22-latki

Witam. Mam koślawe kolana o 10 stopni. Dodatkowo stwierdzono że w prawym klanie mam zapalenie. Niestety nie pomogły stabilizatory miałam także rehabilitacje. Mam problem z kucaniem, zmiana pogody i długie chodzenie to dla mnie męczarnia. Bo na operacje jest 50 na 50 :/ lepiej lub gorzej.Lekarz stwierdził żeby kontynuować rehabilitacje i 10 razy akupunktura. Czy po tym zabiegu można normalnie funkcjonować i pracować.? Czy zastrzyki będą lepsze. Proszę o doradę. Pozdrawiam

Szanowna Pani,
Utrzymujące sie dolegliwości stawów kolanowych są napewno niepokojące i powinny byc diagnozowane oraz leczone. Sugeruje wykonanie badań obrazowych (USG, NMR) i w oparciu o wyniki odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu