Koślawość kolan u 25-latka

Dzień dobry, Jestem mężczyzną 25 l. i mam koślawe kolana odkąd pamiętam (do wewnątrz tzw. X) oraz nieproporcjonalnie rozbudowane mięśnie ud w stosunku do reszty ciała (są większe). Od jakiegoś czasu nasila się ból kolan, nie mogę ćwiczyć, raz nawet "wypadło" mi kolano ze stawu gdy przeniosłem na nie ciężar. Pytanie - co można z tym zrobić? Jak prostować? Jestem zdeterminowany i gotowy na wszystko, odkąd pamiętam jest to mój największy kompleks, mam coraz większe problemy z chodzeniem. Paweł

Lek. Katarzyna Szymczak

W Pana przypadku konieczna jest konsultacja ortopedyczna, dokładne badanie lekarskie oraz zapewne badania obrazowe kolan rtg lub tomografia komputerowa lub rezonans. Radzę jak najszybciej udać się do specjalisty.
Pozdrawiam