Koszt chirurgicznego usunięcia zębów i wstawienia nowych

ile kosztuje usuniecie wszstkich zebòw chirurgicznie,i szybkie wsawienie nastepnych? ,i ile czasu bedzie to trwa£o?

Jest Pani osobą młodą i jeżeli nie ma bezwzględnych wskazań do usunięcia wszystkich zębów to zachęcałbym do leczenia swoich zębów i "ratowania"ich.Usunąć tylko te ,których nie można zachować i uzupełnić braki zębowe w formie protez ,mostów lub implantów.Na szybko wykonuje się protezy natychmiastowe ,które zakłada się pacjentowi od razu na tej samej wizycie,na której zęby są usuwane.Obecne zabiegi w stomatologii są po podaniu znieczulenia bezbolesne.Proszę skonsultować swoje plany z dentystą,który doradzi co w Pani przypadku będzie najlepsze i wyceni usługę.W zależności od wybranego rozwiązania protetycznego ceny będą bardzo różne.