Koszt spiłowania jedynki

witam, chcialbym przypilowac jedna jedynke gdyz jeden zab mam dluzszy i wyglada to dziwnie. Czy musze przejsc jakies specjalne badania czy taki zabieg mozna wykonac bez przygotowan? Ile to moze kosztowac prywatnie? Bo nfz pewnie tego nie refunduje.

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie, z tymi pytaniami najlepiej udać sie do gabinetu stomatologa- odpowie wyczerpująco.