Brak ubezpieczenia a koszt wezwania karetki

Witam chcialam sie dopytac ile moze mniej wiecej moze kosztowac wezwanie karetki nie majac ubezpieczenia ? ile moga wyniesc badania takie ogone ? co mam zrobic gdy nie mam ubezpieczenia a potrzebuje wizyty u ekarza i badan?

Aleksander Ropielewski

Koszt wezwania karetki to ok 300 złotych. Podstawowych badań około 100 złotych. Wszystkie badania i procedury medyczne może Pani wykonać w ośrodkach mających umowę z NFZ na zasadach komercyjnych, czyli pełnopłatnie.