Koszt usunięcia blizny na ręce

Jaki jest koszt usunięcia blizny z ręki? Ma ok. 10 cm dlugosci
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Koszt zabiegu plastyki blizn wynosi mniej więcej od 100 do 3000 zł. Proszę jednak pamiętać, że cena ta może być bardzo różna, w zależności od metody, kliniki, głębokości, szerokości blizny i wielu innych czynników. W celu uzyskania wiarygodnej informacji proszę udać się do najbliższej Kliniki medycyny estetycznej, gdzie bez wątpienia możliwa będzie taka wycena.