Sposoby usunięcia wypukłej blizny na czole

Witam, Mam problem z blizna która niszczy mój wygląd estetyczny. Znajduje się na środku czoła. Jest wypukła. Dodatkowo niestety posiadam ja juz prawie rok. Chciałbym ją zlikwidować. Jakie mam możliwości jeśli chodzi o usuniecie (chodzi mi o warianty leczenia)? Jakie ceny towarzyszą takim zabiegom? Ile czasu trwa leczenie?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Leki biologiczne na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Kiedy pojawiają się jej objawy, konieczne jest specjalistyczne leczenie. Więcej o lekach na łuszczycę można dowiedzieć się z filmu.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! W celu oceny blizny powinien skonsultować się Pan ze specjalistą medycyny estetycznej. Tylko bezpośrednia ocena blizny, tj. jej rozległości, rozmiaru, głębokości pozwoli dobrać najskuteczniejszą metodę jej usunięcia. O szczegółach polecam przeczytać w artykułach: http://portal.abczdrowie.pl/kosmetyki-zmniejszajace-widocznosc-blizn-potradzikowych, http://portal.abczdrowie.pl/juz-wkrotce-zapominasz-o-bliznach, http://portal.abczdrowie.pl/laserowe-usuwanie-blizn, http://portal.abczdrowie.pl/leczenie-blizn, http://portal.abczdrowie.pl/blizny-pooperacyjne.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty