Sposoby na blizny po trądziku na policzkach

Pozbyłem się już trąziku, zostały mi już tylko nieliczne krostki gdzieniegdzie. Jednak na policzkach zostało mi kilka czerwonych plamek po pryszczach, w jaki sposób mogę im zaradzić?

Blizny potradzikowe mozna skutecznie leczyć zarówno zabiegami laserowymi jak i odpowiednio dobranym polaczeniem mikronakluwaniai peelingow. Wszystko zalezy od oceny skory podczas konsultacji oraz doswiadczenia lekarza.
Pozdrawiam.
Ewa Rybicka