Koszty usuwania żylaków

Witam chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje usunięcie żylaków? chciałam zaznaczyć,że dopiero zaczynają się one pojawiać,są dwa bardzo widoczne a nie chcę aby pojawiło się ich więcej. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Klasyczna operacja w szpitalu jest refundowana. Jeśli ma Pani na myśli metody małoinwazyjne, całkowity koszt leczenia przewlekłej niewydolności żylnej zależy od rozległości problemu. Niezbędna jest konsultacja i wykonanie badania USG układu żylnego kończyn dolnych. Orientacyjne ceny: EVLT (jedna kończyna dolna) od 2200 zł, SVS od 3000 zł (jedna noga), Clarivein 3600 zł (jedna noga).