Krew i skrzepy w macicy po porodzie przez cesarskie cięcie

Witam, jestem 5 tyg. po cesarskim cięciu. w 10 dniu po porodzie krwawienie ustało (książkowo zmniejszało się), w 21 dniu krwawienie wróciło, świeża krew, i trwało do wczoraj (33 dzień), zmniejszało się stopniowo, lekarz przepisał ergotaminę. W usg dopochwowym wyszło, że w macicy jest krew i skrzepy... trochę mnie to niepokoi, niby lekarz powiedział, że wszystko w porządku i że to zejdzie ze mnie jak dostanę okres, czyli jakoś po pół roku,tyle zamierzam karmić piersią. Boję się zakażenia?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Bez badania nie można się wypowiedzieć.