Krew podczas oddawania moczu w 15 tygodniu ciąży

JESTEM W 15 MIESIĄCU CIĄŻY I ZAUWAŻYŁAM OD 3 DNI,ŻE PRZY ODDAWANIU MOCZU POJAWIA SIĘ KREW LUB JAKAS SUBSTANCJA DO NIEJ PODOBNA GDYZ NIE JEST BARDZO CZERWONA I POJAWIA SIĘ ZE ŚLUZEM.CZY MAM POWÓD DO ZMARTWIEŃ.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się krwi w moczu wymaga niezwłocznej konsultacji specjalisty ginekologa! Proszę nie bagatelizować objawów!