Krew podczas wypróżnienia po usunięciu polipów odbytu

Witam, 7 dni temu miałam usuwane 3 polipy z odbytnicy na dług. jakieś 4-8cm od odbytu. Metodą polipektomii. Mimo tyg. już od zabiegu widzę po wypróżnieniu trochę śluzu zabarwionego krwią. Mam pytanie czy jest to normalny stan i jak długo może jeszcze się to goić.Wizytę mam za parę tyg. a się niepokoję.

Tak to całkiem normalne. Krew jeszcze w kale może pojawiać się przez najbliższy tydzień do dwóch. To naturalny proces gojenia się takich ran.

To może być normalne ale jeżeli objawy się nasilą to trzeba się pilnie udać do kontroli lub na ostry dyżur