Krew przy wypróżnianiu u 21-latka

Witam Mam 21 lat i od pewnego czasu mam dość nietypowy problem. Mianowicie od jakiegoś czasu zauważyłem krew przy wypróżnianiu. Krew jest jasna czasami ciemniejsza. Krwawienia pojawiają się raz na jakiś czas a ilość krwi jest raz duża raz mniejsza w szczególności przy "silnym parciu".Żadne inne objawy nie występują np: biegunki, mdłości, pieczenia bóle etc. Nie wiem co mam robić i prosiłbym o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje.

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy hemoroidów, polipa lub nowotworu dlatego konieczne jest zgłoszenie się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.