Krew w zatoce Douglasa a pęcherzyk ciążowy

CO MOZE OZNACZAC KREW W ZATOCE DOUGLASA SKORO JEST PECHERZYK CIAZOWY W MACICY WIDOCZNY W USG?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w powyższej sytuacji zalecam kontakt z lekarzem prowadzącym Pani ciąże. Muszę podkreślić jednak, że w badaniu USG nie da się określić jednoznacznie rodzaju płynu (jeżeli na podstawie takowego badania postawiono diagnozę, że jest to zbierająca się krew). Niemniej jednak, zalecam pilną wizytę w celu wyjaśnienia etiologii powyższego zjawiska. Pozdrawiam