Krew z odbytu podczas wypróżnienia u 25-latki

Witam. Mam dosc nietypowy problem, a mianowicie od pewnego czasu krwawie z odbytu zwlaszcza kiedy jest to wieksza kupa. Kiedy boli mnie I ciezko mi sie wyproznic wiem, ze bedzie tez krew. Nie zawsze leci mi krew ale martwi mnie to bo problem Nie znika. Bylam u lekarza ale stwierdzil ze nic mi nie dolega poniewaz nie mam żadnych zmian skórnych w odbycie. Przepisał mi cos do picia w saszetkach zeby kupa była zadsza. Pomaga tylko kiedy to pije ale problem nadal jest.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza proktologa, konieczne jest wykonanie kolonoskopii lub rektoskopii aby sprawdzic miejsce krwawienia. Po badaniu będzie można coś więcej powiedziec.