Kropka na mózgu w badaniu USG głowy
witam moj syn gra w hokeja ostatnio spadl i udezyl sie w glowe zrobiono mu usg i wykrryo kropke na muzgu co to moze byc

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Niestety nie wiem co ma Pani na myśli pisząc "kropka na mózgu". Wynik powinien ocenić lekarz, który zlecił wykonanie badania.