Interpretacja wyniku badania TK głowy
Co oznacza w wyniku badania TK glowy: "Badanie TK głowy wykazuje duży zbiornik wielki mózgu- wariant rozwojowy". Poza tym wszystko w normie. Badanie wykonane z uwagi na czeste bole glowy od roku czasu oraz problemy z widzeniem "migotanie" obrazu.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisana w wyniku nieprawidłowość tak jak napisano w wyniku jest wariantem rozwojowym. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą, który zlecił wykonanie badań.