Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krosta, pryszcz na penisie - zaraziłem się czymś?

Witam, mam taki problem - 2,5 tygodnia temu w miejscu, gdzie zaczyna się penis, mniej więcej 1cm od brzucha pojawił mi się taki pryszcz, w sumie nic w środku nie było widać, żeby tam się coś białego robiił. Pryszcz zrobił się wypukły, próbowałem to wycisnąć, poleciało coś jasnożółtego i w sumie oprócz tego normalna krew. Skóra w tym miejscu jest twarda, jakby coś pod nią było, ale nic się z tym nie dzieje, (zrobił się strup), miejsce to jest lekko zaczerwienione. Mam to już 2,5 tygodnia i nie chce zniknąć, troszkę brzydko to wygląda i martwi mnie to, że mam to juź tyle czasu i nie znika, nie wiem, co się dzieje. Proszę o pomoc - czy to zwykły pryszcz, czy zaraziłem się czymś? Mogę prywatnie wysłać zdjęcie, ale nie będę go upubliczniał.
ponad rok temu

Domowe sposoby na kurzajki

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które powstają na skórze. Istnieje wiele metod na pozbycie się ich. Mogą to być również domowe sposoby. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o naturalnych sposobach na kurzajki.

Witaj,

Twój problem - mimo dosyć wyczerpującego opisu - nie jest możliwy do zdiagnozowania na odległość. Wszelkie wykwity, zwłaszcza w miejscach intymnych powinny być konsultowane ze specjalistą. Zalecam więc kontakt z lekarzem dermatologiem.

Pozdrawiam

Lekarz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy