Krosta w kolorze skóry na czole

Witam serdecznie, od dłuższego czasu już kilka lat jak dobrze pamietam wyskoczyło mi coś jak krosta kolorytu skóry nad nosem centralnie pomiędzy oczami na czole. Nie boli ale martwi mnie ze nie znika i wydaje mi się ze jakiś czas temu była troszkę mniejsza. Martwię się skąd coś takiego i dlaczego wyskoczyło i się utrzymuje tak długo. Mam 27 lat a krosta od 3 lat może dluzej nie jestem pewna.

Trudno powiedzieć nie widząc zmiany co to jest. Prawdopodobnie nic groźnego ale żeby to stwierdzić najlepiej udać się do gabinetu dermatologicznego i obejrzeć zmianę pod dermatoskopem. Wtedy będzie można wydać diagnozę i zalecić postępowanie. Proszę obserwować czy zmiana się powiększa, jeśli tak to lepiej żeby zobaczył to lekarz jak najszybciej.