Krostka na skórze w okolicy członka

Witam. Pojawila mi sie 4 miesiące temu krostka na skorze okok żoledzia. Teraz mam ich dookola poprostu ich sporo. Są one twarde i biale jak zdrapalem jedna to czulem poprostu jakby w srodku bylo ziarko piaski. Poprostu twarde takie.... Jak mozna to wyleczyc.? Z gory dziekuje za pomoc.....

Witam! Aby to ocenić, musiałabym zobaczyć zmiany. Myślę, że są to łagodne zmiany, jakie w tej okolicy mogą powstać, jednak dokładniejsza diagnoza i decyzja co do postępowania zawsze jest stawiana po zbadaniu chorego. Pozdrawiam