Krostka pomiędzy językiem a dziąsłem

Dzien dobry! ponad dwa miesiace temu palecem wymacalam krostke miedzy jezykiem a dziaslem z tylu jamy ustnej,tak w tym miekkim dolku,nie wiem ile juz moglam ja miec,wykrywalam ja przez przypadek,nie boli,nie rosnie i w sumie az tak mi nie przeszkadza,ale boje sie,ze to moze byc cos powazniejszego,czy to jakis rak?

Witam serdecznie,
Sam opis nie jest wystarczający do diagnozy. Należy udać się na wizytę do stomatologa w celu kontroli, można też skorzystać ze specjalnych lamp badających zmiany na błonie śluzowej, takich jak np. Velscope.
Nie ma co się denerwować na zapas - należy po prostu zbadać to miejsce i ewentualnie obserwować czy nie ulega ono jakimś dalszym zmianom.